TADİLAT

Tadilat işlerine karar verdiğimizde her şeyin eskisinden daha güzel olacağını umarız ama tadilatta en önemli unsur doğru kişilerle çalışmaktır.
Güneş ve rüzgârın mekâna yansıması, çatının veya duvarların seçiminde önem taşıyacağından çatıda daha korunaklı duvarlarda izole ve renk seçimlerinde dikkat vurgulanarak müşterilere gerekli açıklamalar yapılmaktadır. Anlaşma çerçevesinde, firmamızın ekip ve ekipmanlarını kullanarak, alanın büyüklüğü ve genişliği yapılacak işlem göz önünde bulundurularak, tahmini bitiş süresi ile ilgili bilgi verilmektedir. Tadilat hizmetleri, mutfak, banyo, ya da dış cephe gibi ayrımlarla da yapılabildiğinden ihtiyaç duyulan bölgelere göre de ayrılabilmektedir.

Tadilat yapılırken kullanılan malzemeler konusunda firmamız hassas davrandığından, sağlık açısından sorun teşkil etmeyen ve uzun süre dayanıklı malzemeleri tercih etmektedir. Çalışma esnasında uygun güvenlik önlemleri alınarak, çalışanların veya ev halkının zarar görmemesi sağlanır. Yapılan her işlemle eskisinden çok daha temiz ve kullanışlı mekânlar yaratılma hedeflenmekte ve sonuç için yoğun çaba harcanmaktadır.

Müşteriye ön bilgi sunulmadan hiçbir tadilat işlemi yapılmadığından kötü sonuçların ortaya çıkıp, her iki tarafın moral bozuntusuna girmesi engellenmiş olur. Ortak fikir birliğine önem veren firmamızda, zaman zaman müşteri taleplerine uymayan sonuçlar için sebep ve nedenleri hakkında bilgilendirme yapıldığından, memnun edici olumlu sonuçlar alınmaktadır. Olumsuz ısrara gerek kalmadan her iki taraf için olumlu değerlendirmelerle sonuca ulaşılmaktadır. Firmamıza yapılacak her türlü tadilat hizmetleri için internet sitemiz incelenerek, irtibata geçilme sağlanabilmektedir. Metrekareye göre verilecek fiyatlar kullanılan malzemeye göre de değişmektedir.

Firmamızın yetkili eksperleri ile yapılacak ön çalışma ile ortalama fiyat belirlenerek, müşterilerimiz aydınlatılır ve uygunluk sağlanması halinde belirtilen günden başlayarak sonuç verilen gün için yoğun çalışma temposuna girilir.


bow yapı dekorasyon tadilat
bow yapı dekorasyon tadilat
bow yapı dekorasyon tadilat
bow yapı dekorasyon tadilat
bow yapı dekorasyon tadilat
bow yapı dekorasyon tadilat
bow yapı dekorasyon tadilat
bow yapı dekorasyon tadilat
bow yapı dekorasyon tadilat